Product details
About This Product
Key Features
- Motion Sensor & Night Vision (12 m).
- Privacy Protection & Smart Tracking.
- Two-Way Talk & MicroSD Slot.
₹7,000.00 Original price was: ₹7,000.00.₹4,306.00Current price is: ₹4,306.00.
| Brand | EZVIZ |
|---|---|
| Camera | 4 MP |
| Customer Care Number | 000 8009 1902 76/ 91 2268 5599 44 |
| Package Contents | C6N Camera, Base, Screw Kit, PowerCable, Drill Template, PowerAdaptor, 64 GB Memory Card & QuickGuide |
| Supported Card Size | 256 GB |
| Country of Origin | China |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
| Brand | OneXsale |
|---|---|
| Additional Details | Record Time: 720 hr |
| Body Material | Polycarbonate |
| Camera | 2MP |
| IR Distains | 20 M |
| Package Content | 1 Pc Camera, 1 Pc Charging Cable, Mount & User Manual |
| Brand | Cybernautt |
|---|---|
| Camera | 4 MP |
| Colour | White |
| Frequency | Wi-Fi: 2.4 GHz |
| Functions | Wide Angle, Built-in Siren, Two Way Audio, Abnormal Sound Detection, Night Vision, Alarm I/O & Built-in Mic |
| Memory Storage | 256GB |
| Model | V4K |
| Package Content | 1 Pc Charging Head, 1 Pc Power Cable, 1 Accessory Kit & User Manual |
| Brand | Cybernautt |
|---|---|
| Applications | Campsites, Construction Site, Farm & Fish Pond |
| Audio | Two Way Audio |
| Battery Capacity | 8000 mAh |
| Brand | EZVIZ |
|---|---|
| Body Material | Smart Alarm: AI Person Detection Customized Alert Area: Supports Wi-Fi Pairing: AP DNR: 3D WDR: Digital BLC: Supports Black & White Night: 30 m Minimum Network Requirements: 2 Mbps |
| Warranty | 1 Year |
| Day & Night | IR-cut Filter with Auto-Switching |
| Network | Wired: RJ45 1 (10 M / 100 M Adaptive Ethernet Port) |
| Package Contents | It contains C8C Camera, 1.5 m Power Adapter, Screw Kit, Waterproof Kit, Drill, Template Regulatory & Information Quick Start Guide |
| Video Resulation | 1080P |
| Storage | Supported Micro SD Card, EZVIZ Cloud Storage |
| Wifi | Standard: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n Frequency Range: 2.4 GHz to 2.4835 GHz Channel Bandwidth: Supports 20MHz Security: 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Transmission Rate: 11b: 11 Mbps, 11g: 54 Mbps, 11n: 72 Mbps |
| Brand | Active Pixel |
|---|---|
| Body Material | ABS |
| Warranty | 1 Year |
| Camera lens Deatils | Dual Lens 3 MP+3 MP |
| Controls | Mobile App |
| Package Contents | 1 Pc Camera, 1 Pc Stand, 1 Pc Adapter, 1 Pc Manual & 1 Pc Screw Kit |
| Video Resulation | 1536P |
| Audio Input | 38 db |
| Brand | CP Plus |
|---|---|
| Audio | 2 Way |
| Audio Compression | AAC & G711A |
| Audio Input | Built in Mic |
Select at least 2 products
to compare
There are no reviews yet.