Customers Reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
₹3,000.00 Original price was: ₹3,000.00.₹1,399.00Current price is: ₹1,399.00.
| Special Feature | Fast Charging |
|---|---|
| Included Components | User Manual |
| Item Weight | 36 Grams |
| Number of Items | 1 |
| UPC | 198122904815 |
| Manufacturer | HP, HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Item Height | 46 Millimeters |
| Item Width | 5.9 Centimeters |
| Product Dimensions | 2.6 x 5.9 x 4.6 cm; 36 g |
| Item model number | 99Y15AA |
| Manufacturer | HP |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 36 g |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
| Intel Core i5-13450HX, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.6GHz, E-core 1.8 / 3.4GHz, 20MB | |
| 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 | |
| 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe | |
| NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6, Boost Clock 2370MHz, TGP 105W, 194 AI TOPS | |
| Windows 11 Home Single Language, English | |
| 1Y Accidental Damage Protection Add On, 1Y Onsite upgrade from 1Y Depot/CCI delivery |
| Brand | Godrej |
|---|---|
| IR Distance | 30 m |
| Housing Material | Plastic |
| Expandable Storage Capacity | 256 GB |
| Warranty | 1 Year |
|
Brand |
OneXsale |
|
Additional Details |
Record Time: 720 hr |
|
Body Material |
Polycarbonate |
|
Camera |
5 MP |
|
Colour |
White |
|
Compatible For |
Android & iOS |
|
IR Distance |
10 m |
|
Image Sensor |
CMOS |
|
Lens Size |
4 mm |
|
Mounting |
Wall & Ceiling Mounted |
|
Number of LEDs |
IR: 22 |
|
Operating Temperature |
0-55 deg C |
|
Package Contents |
1 Pc Camera, 1 Pc Adapter, Mounting Kit & User Manual |
|
Power Consumption |
5 W |
|
Protection Class |
IP66 |
|
Recording Format |
H.265 |
|
Resolution |
1080p |
|
Video Format |
AVI |
|
Video Frame Rate |
30 fps |
|
View Angle |
355 deg |
|
Voltage |
12 V |
|
Country of origin |
India |
|
Brand |
Trueview |
|
Battery Capacity |
18000 mAh |
|
Camera |
3+3MP |
|
Current |
2 Amp |
|
DC Voltage |
5 V |
|
Digital Zoom |
10X |
|
IR Distance |
>30 m |
|
Illumination |
Colour : 0.001 Lux, BW : 0 Lux |
|
Image Sensor |
1/2.8 inch HD CMOS Dual Sensor |
|
Lens Size |
4 mm+4 mm |
|
Lens Type |
Fixed |
|
Memory |
256 GB |
|
Model |
T18200 |
|
Mounting type |
Wall Mount |
|
Number of LED |
4 Pcs PT Dome & 4 Pcs Bullet IR LED |
|
Package Contents |
1 Pc Pan Tilt Camera, Solar Panel, Mounting Accessories & User Manual |
|
Power Consumption |
15 W |
|
Power source |
Battery Powered |
|
Protection Class |
IP 66 |
|
Resolution |
2304x2592p |
|
S/N Ratio |
> 39.1 dB |
|
Sim Type |
4G |
|
Type |
Type-C |
|
Video Compression |
H.265 |
|
Video Streaming |
Main Stream: 2304x2592 at 15fps & Sub stream: 800x896 at 15fps |
|
Warranty |
2 Year |
|
Country of origin |
India |
| Intel Core i5-12450HX, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.4GHz, E-core up to 3.1GHz, 12MB | |
| 1x 12GB SO-DIMM DDR5-4800 | |
| 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe | |
| NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB GDDR6, Boost Clock 1575MHz, TGP 65W | |
| Windows 11 Home Single Language, English | |
| 1Y Accidental Damage Protection Add On, 1Y Onsite upgrade from 1Y Depot/CCI delivery |
Select at least 2 products
to compare
There are no reviews yet.