Product details
Key Features
- Water & Dust Resistant.
- Efficient H.265+ Compression Technology.
- Clear Imaging Against Strong Back Light Due to DWDR Technology.
₹4,479.00
| Brand | PRAMA |
|---|---|
| Camera | 4 MP |
| IR Distance | 30 M |
| Sensor | CMOS |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
| Brand | CP Plus |
|---|---|
| Storage Capicity | Up To 128 GB |
| Body Material | ABS |
| Camera | 4MP |
| Resulation | 1080p |
| IR distance | 8-10M |
| Wireless Range | 30-40M |
| Audio | Two Way Audio |
| Brand | Cybernautt |
|---|---|
| Battery Capacity | 8000 mAh |
| Power Source | Solar & Battery |
| IR Distance | 30 M |
|
Brand |
|
|
Additional Details |
WDR: DWDR |
|
Current |
1 Amp |
|
DC Voltage |
12 V DC |
| Video Frame Rate | 1080/720p (60 Hz: 1-30 fps, 50 Hz: 1-25 fps) |
|---|---|
| Resulation | 1080/720p (60 Hz: 1-30 fps, 50 Hz: 1-25 fps) |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Power Pixel |
|---|---|
| Memory Card Support | 128 GB |
| Body Material | ABS |
| Camera | 5MP |
| Resulation | 1080p |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Godrej |
|---|---|
| Storage Capicity | 256 GB |
| Warranty | 1 Year |
| Camera | 5MP |
| Resulation | 1080p |
| Night Vision | up to 10M |
| Wireless Range | 30-40M |
| Comunication | Two Way |
| Brand | Active Pixel |
|---|---|
| Body Material | ABS |
| Warranty | 1 Year |
| Camera lens Deatils | Dual Lens 3 MP+3 MP |
| Controls | Mobile App |
| Package Contents | 1 Pc Camera, 1 Pc Stand, 1 Pc Adapter, 1 Pc Manual & 1 Pc Screw Kit |
| Video Resulation | 1536P |
| Audio Input | 38 db |
Select at least 2 products
to compare
There are no reviews yet.