Product details
Key Features
8 Pcs Spotlight & 8 Pcs IR Light.
Work with Alexa & Work with Google Assistant.
360� Pan And Tilt.
₹8,000.00 Original price was: ₹8,000.00.₹3,699.00Current price is: ₹3,699.00.
| Brand | CP Plus |
|---|---|
| Storage Capicity | Up To 128 GB |
| Body Material | ABS |
| Camera | 4MP |
| Resulation | 1080p |
| IR distance | 8-10M |
| Wireless Range | 30-40M |
| Audio | Two Way Audio |
Key Features
8 Pcs Spotlight & 8 Pcs IR Light.
Work with Alexa & Work with Google Assistant.
360� Pan And Tilt.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
|
Brand |
|
|
Additional Details |
WDR: DWDR |
|
Current |
1 Amp |
|
DC Voltage |
12 V DC |
| Video Frame Rate | 1080/720p (60 Hz: 1-30 fps, 50 Hz: 1-25 fps) |
|---|---|
| Resulation | 1080/720p (60 Hz: 1-30 fps, 50 Hz: 1-25 fps) |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Hikvision | ||
|---|---|---|---|
| Additional Details | Controller Type: Iris | ||
| Warranty | 1 Year | ||
| Frame Rate | Main Stream: 20 fps (25601440) & 25 fps (23041296, 19201080 & 1280720) at 50 Hz, 20 fps (25601440) & 30fps (23041296, 19201080 & 1280720) at 60 Hz | ||
| Connectivity | Wi-fi & Wired | ||
| Interface | 1 RJ45 10M/100M | Customer Care Number | 1800 222 699 |
| Brand | Power Pixel |
|---|---|
| Camera | 12 MP |
| Expandable Storage Capacity | 256 GB |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | OneXsale |
|---|---|
| Additional Details | Record Time: 720 hr |
| Body Material | Polycarbonate |
| Camera | 2MP |
| IR Distains | 20 M |
| Package Content | 1 Pc Camera, 1 Pc Charging Cable, Mount & User Manual |
| Brand | XUGA |
|---|---|
| Storage Capicity | 256 GB |
| Warranty | 1 Year |
| Camera | 8MP |
| Model | X82C |
| IR Distance | 15-30M |
| Night Vison | R-Cut with Auto Switching, Dual Light Source |
| Audio Input | 38 db |
| Brand | Godrej |
|---|---|
| Storage Capicity | 256 GB |
| Warranty | 1 Year |
| Camera | 5MP |
| Resulation | 1080p |
| Night Vision | up to 10M |
| Wireless Range | 30-40M |
| Comunication | Two Way |
Select at least 2 products
to compare
There are no reviews yet.