Product details
About This Product
Key Features
- Motion Detection.
- Two-Way Audio & Vibrant Night Vision.
- 4G Sim Connectivity & Storage Options.
₹7,999.00 Original price was: ₹7,999.00.₹3,999.00Current price is: ₹3,999.00.
| Brand | XUGA |
|---|---|
| Camera | 5 MP |
| Body Material | Polycarbonate |
| Package Contents | 5 Corporate Avenue, 150 Hubin Road, Huangpu District, Shanghai 200021, China |
| Supported Card Size | 256 GB |
| Country of Origin | China |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
| Brand | Power Pixel |
|---|---|
| Memory Card Support | 128 GB |
| Body Material | ABS |
| Camera | 5MP |
| Resulation | 1080p |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Godrej |
|---|---|
| Battery Type | Lithium |
| Camera | 3MP+3MP |
| Battery Capacity | 18000 mAh |
| Brand | ApnaCam |
|---|---|
| Memory Card Support | Up To 128GB |
| Body Material | Polycarbonate |
| Camera | 3MP |
| Resulation | 720P,1080P |
| IR Distance | 30M |
| Suitable For | Indoor&Outdoor Security |
| Brand | Trueview |
|---|---|
| Storage Capicity | 256 GB |
| Warranty | 1 Year |
| Camera | 3MP |
| Resulation | 1080p |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Suitable For | Home, Office, Shop & Support 10X Digital Zoom |
| Country of origin | India |
|
Brand |
|
|
Additional Details |
WDR: DWDR |
|
Current |
1 Amp |
|
DC Voltage |
12 V DC |
| Video Frame Rate | 1080/720p (60 Hz: 1-30 fps, 50 Hz: 1-25 fps) |
|---|---|
| Resulation | 1080/720p (60 Hz: 1-30 fps, 50 Hz: 1-25 fps) |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | ApnaCam |
|---|---|
| Battery Capacity | 8000 mAh |
| Body Material | Polycarbonate |
| Additional Details | Recording Time: 720 hrs Number of Channels: 4 Application Supported: V380 Pro App Storage Type: Cloud & Memory Card |
Select at least 2 products
to compare
There are no reviews yet.