Product details
Key Features
- Dual High Definition Lenses.
- Unmatched Pan & Tilt Technology.
- Clear Two Way Audio Communication.
₹8,999.00 Original price was: ₹8,999.00.₹2,999.00Current price is: ₹2,999.00.
| Brand | XUGA |
|---|---|
| Storage Capicity | 256 GB |
| Warranty | 1 Year |
| Camera | 8MP |
| Model | X82C |
| IR Distance | 15-30M |
| Night Vison | R-Cut with Auto Switching, Dual Light Source |
| Audio Input | 38 db |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
| Brand | D-Link |
|---|---|
| Camera | 5 MP |
| Warranty | 2 Year |
| Digital Zoom | 16X |
| IR Distance | 30 M |
| Image Sensor | 1/3 inch Progressive CMOS Sensor |
| Protocol | IPV4, TCP/IP, HTTP, HTTPS, UDP, RTSP, FTP, DHCP, DDNS, NTP, SMTP, UPnP, Alarm Server & IP Filter |
| Brand | Power Pixel |
|---|---|
| Memory Card Support | 128 GB |
| Camera | 8 MP |
| Battery Capacity | Solar: 12000 mAh |
| Brand | Trueview |
|---|---|
| Current | 1 Amp |
| Camera | 2+2MP |
| Distance | IR: >30 m |
| Brand | Power Pixel |
|---|---|
| Memory Card Support | 128 GB |
| Body Material | ABS |
| Camera | 5MP |
| Resulation | 1080p |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Godrej |
|---|---|
| IR Distance | 30 m |
| Housing Material | Plastic |
| Expandable Storage Capacity | 256 GB |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | ApnaCam |
|---|---|
| Battery Capacity | 8000 mAh |
| Body Material | Polycarbonate |
| Additional Details | Recording Time: 720 hrs Number of Channels: 4 Application Supported: V380 Pro App Storage Type: Cloud & Memory Card |
Select at least 2 products
to compare
There are no reviews yet.