“KM160 Wired Keyboard and Mouse Combo hp” has been added to your cart. View cart
HP 215 15.6 Laptop Backpack BNBOPT 35L98AA
Rated 0 out of 5
0 Reviews
In stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | HP, HP |
| Item Height | 48 Centimeters |
| Item Width | 20.5 Centimeters |
| Product Dimensions | 36 x 20.5 x 48 cm; 850 g |
| Included Components | User Manual |
| Manufacturer | HP |
| Item Weight | 850 g |
- Estimated delivery time 3-7 days
- 12 months warranty at Genuine Warranty Center.
- Whats in the box: charging cable and block
Customers Reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Categories: Uncategorized
Lenovo IdeaPad Slim 3 12th Gen Intel Core i5-12450H 15.6 Inch (39.6cm) FHD Thin & Light Laptop (16GB/512GB SSD/Windows 11/Office Home 2024/3months Game Pass/Arctic Grey/1.62Kg), 83ER00MCIN
Rated 0 out of 5
0 Reviews| Intel Core i5-12450H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.0 / 4.4GHz, E-core 1.5 / 3.3GHz, 12MB | |
| 16GB Soldered LPDDR5-4800 | |
| 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe | |
| Integrated Intel UHD Graphics | |
| Windows 11 Home Single Language, English | |
| 1Y Accidental Damage Protection Add On, 1Y Onsite upgrade from 1Y Depot/CCI delivery |
Categories: Uncategorized
Lenovo LOQ 15IRX9. Intel Core i5 13th Gen 13450HX - (16 GB/512 GB SSD/Windows 11 Home/6 GB Graphics/NVIDIA GeForce RTX 4050) 83DV01AAIN Gaming Laptop (15.6 inch, Luna Grey, 2.38 Kg, With MS Office)
Rated 0 out of 5
0 Reviews| Intel Core i5-13450HX, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.6GHz, E-core 1.8 / 3.4GHz, 20MB | |
| 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 | |
| 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe | |
| NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6, Boost Clock 2370MHz, TGP 105W, 194 AI TOPS | |
| Windows 11 Home Single Language, English | |
| 1Y Accidental Damage Protection Add On, 1Y Onsite upgrade from 1Y Depot/CCI delivery |
Godrej Ace Pro 4G Dual Lens 4MP PT Smart SIM Camera with Built-in Mic & Speaker, IP66, Human Detect, 2 Way Talk, Alexa & SD Support Upto 256GB
Rated 0 out of 5
0 ReviewsProduct Specifications
| Brand | Godrej |
|---|---|
| IR Distance | 30 m |
| Housing Material | Plastic |
| Expandable Storage Capacity | 256 GB |
| Warranty | 1 Year |
Categories: Uncategorized
Canon imageCLASS LBP2900B Single Function Laser Monochrome Printer (Black), Black, Standard
Rated 0 out of 5
0 Reviews- Printer type: Functions: Print Only ; Printer output: Monochrome ; Connectivity: USB ; Scanner: No ; Scanner resolution: NA
- OS Compatibility: Windows 98 / ME / 2000 / XP, Linux (CUPS) ; Mobile connectivity : No ; Hardware Interface: High Speed USB 2.0; Enlarge/reduce option: No ; Duplex: No
- Maximum Print Speed (color): NA, Maximum Print Speed (Monochrome):12 ppm ; Print cost Monochrome: Rs 3.2 ; Print cost color: NA ;Maximum Print Resolution (Monochrome): 600 x 600dpi
- Page size: A4, B5, A5, LGL, LTR, Executive, Envelope C5 / COM10 / DL, Monarch ; Max paper thickness: 64 to 275 GSM ; Maximum Input Sheet Capacity: 150 sheets ; Compatible ink: Canon Cartridge 303 ; Additional Printer Function: High speed laser printer ; Power wattage of printer: Stand by:2W , Active:259W , Max Consumption: 726W
- Special Features: High speed printing ; Ideal Usage : Home Office, Office; Included Components: Printer, Cartridge 303/303TS, User Software CD-ROM, Getting Started Guide, Power Cord
- Warranty - 1 year warranty from the date of purchase.Use only genuine Canon ink. Using counterfeit ink will harm your printer as well as render your warranty void
Sropx MAGNETT21 2MP Full HD 1080p Black Mini Wi-Fi Spy Camera
Rated 0 out of 5
0 ReviewsProduct Specifications
| Brand | Sropx |
|---|---|
| Colour | Black |
| Camera | 2 MP |
| Supported Card Size | 64 GB |
| Video Output | HDMI |
| Country of origin | China |
Categories: Uncategorized
Lenovo Intel Core i5 12th Gen 12450HX - (16 GB/512 GB SSD/Windows 11 Home/6 GB Graphics/NVIDIA GeForce RTX 3050/144 Hz) 83GS00PJIN 2 in 1 Gaming Laptop (15.6 inch, Luna Grey, 2.38 kg, With MS Office)
Rated 0 out of 5
0 Reviews| Intel Core i5-12450HX, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.4GHz, E-core up to 3.1GHz, 12MB | |
| 2x 8GB SO-DIMM DDR5-4800 | |
| 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe | |
| NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB GDDR6, Boost Clock 1732MHz, TGP 95W | |
| Windows 11 Home Single Language, English | |
| 1Y Accidental Damage Protection Add On, 1Y Onsite upgrade from 1Y Depot/CCI delivery |






There are no reviews yet.