Product details
About This Product
Key Features
- Built-in Microphone & Weatherproof Enclosure.
- Adjustable, Three-Axes Mount & Infrared LEDs with an automatic IR filter.
₹39,999.00 Original price was: ₹39,999.00.₹23,604.00Current price is: ₹23,604.00.
| Brand | Ubiquiti |
|---|---|
| Certifications | FCC, IC & CE |
| Camera | 4 MP |
| Processor | Quad-core Arm Cortex A53 based chip |
| Material | Plastic |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 170 gm |
| Country of origin | China |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
| Brand | Cybernautt |
|---|---|
| Model | CNI-D5M4LVFMP |
| Warranty | 2 Year |
| Image sensor | 1/3 inch 5MP CMOS Sensor |
| Network | RJ45 Ethernet Interface, 10M/100M Adaptive |
| Network Prtocols | HTTP, RTSP, DHCP, NTP & ONVIF |
| Interface | Application: ONVIF |
| Brand | Cybernautt |
|---|---|
| Camera | 4 MP |
| Colour | White |
| Frequency | Wi-Fi: 2.4 GHz |
| Functions | Wide Angle, Built-in Siren, Two Way Audio, Abnormal Sound Detection, Night Vision, Alarm I/O & Built-in Mic |
| Memory Storage | 256GB |
| Model | V4K |
| Package Content | 1 Pc Charging Head, 1 Pc Power Cable, 1 Accessory Kit & User Manual |
| Brand | Godrej |
|---|---|
| IR Distance | 30 m |
| Housing Material | Plastic |
| Expandable Storage Capacity | 256 GB |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | CP Plus |
|---|---|
| Storage Capicity | Up To 128 GB |
| Body Material | ABS |
| Camera | 4MP |
| Resulation | 1080p |
| IR distance | 8-10M |
| Wireless Range | 30-40M |
| Audio | Two Way Audio |
| Brand | Cybernautt |
|---|---|
| Battery Capacity | 8000 mAh |
| Power Source | Solar & Battery |
| IR Distance | 30 M |
|
Brand |
|
|
Additional Details |
WDR: DWDR |
|
Current |
1 Amp |
|
DC Voltage |
12 V DC |
| Video Frame Rate | 1080/720p (60 Hz: 1-30 fps, 50 Hz: 1-25 fps) |
|---|---|
| Resulation | 1080/720p (60 Hz: 1-30 fps, 50 Hz: 1-25 fps) |
| Warranty | 1 Year |
Select at least 2 products
to compare
There are no reviews yet.